Sohbet Odalarında Özel Bilgiler Paylaşılmalı Mı?

Şimdi ki zamanlarda insanlar yüz yüze sohbet edememektedir. Yoğun iş ortamı hayat şartları dolayısı ile insanlar kendilerine uygun bir arkadaş ve eş bulabilmek için vakit ayıramamaktadır. Teknolojinin faydalarından günümüzde çok fazla faydalanmaktayız. Elimizdeki telefon ve tabletler bize her yere kolayca ulaşma imkânı sağlamaktadır. İyi bir arkadaş, sorunlarınızı paylaşmak veya sohbet etmek maksadıyla sohbet odaları teknolojinin bize sunduğu hizmetler arasındadır.

Yüz yüze konuşamadığımız kendimizden bile bahsederken çekindiğimiz konuları görmediğimiz hiç tanımadığımız bizden kilometrelerce uzağımızdaki insanlara sohbet odaları ve Chat odaları sayesinde kolayca anlatırız. Ailemiz ile ilgili kendimiz ile ilgili sorunlarını hiç tanımadığımız insanlarla paylaşmak ne kadar doğrudur.

Ne Kadar Bilgi Paylaşmalıyız

Cinsel Sohbet odaları Chat odalarında çok fazla vakit geçiren insanlar vardır. Yalnızlığını birileri ile paylaşmak kendine uygun arkadaşı seçmek için herkese şans verirler. Hepimiz biraz konuştuktan sonra birde bakmışız ki kendimiz ile ilgili detayları anlatmaya başlamışız. Kendimiz ile ilgili detayları verirken dikkatli davranmalıyız. Çünkü karşımızdaki insanın iyi niyetli mi yoksa kötü niyetli mi olduğunu bilemeyiz. Hangi yemeği sevdiğimizi veya hangi kitabı okuduğumuzu kaç kardeş olduğumuzu söylememizde bir sakınca yoktur.

Fakat ev adresimizi, telefon numaramızı ve en tehlikelisi TC kimlik numaramızı paylaşmamalıyız. Hiç tanımadığımız biri için bu bilgiler önemli değildir. Bu aşamada sadece bizim fiziksel özelliklerimiz veya hoşlandığımız alışkanlıklarımız ilgilendirmelidir.  Sohbet odaları ve Chat odalarında bu gibi bilgileri isteyenler zaten iyi niyetli değillerdir. İyice güvenmeden isim ve soy isim konusunda bile doğruyu paylaşmamanızı öneririm. Karşılıklı güven duyulması halinde isminizi verebilirsiniz. Bu süre içerisinde nick ismi kullanabilirsiniz. Sohbet ve chat odalarında vakit geçirirken iyi arkadaşlar ve dostluklar edinmenizi temenni ederim.

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, cinsel sohbet, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Son Yorumlar

Cinsel sohbet

cinsel sohbet

sohbet omegla sohbet