Sohbet Odalarında Nasıl Bir Profil Fotoğrafı Kullanmalısınız?

Gerçek dünyada, hepimiz yeni insanlarla tanışırken elimizden gelenin en iyisini aramaya çabalıyoruz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu sanal dünyada bedava chat odalarına dönüşüyor ve hepsi de profil resminizle başlıyor.  Sevdiğiniz ya da hoşlanmadığınız halde, canlı sohbet odalarında insanların ilk izlenimleri fotoğrafınızın kalitesinden büyük ölçüde etkilenebilir. Çok sıklıkla, bir fotoğrafı seçmek, bir partiden çekilen (veya katılıyor) hatırlamadığınız bazı çekimlerden ya da yalnızca bir olaydan tarihli bazı bulanık görüntüler arasında seçim yapmanıza olanak tanır. Peki cinsel sohbet odalarında nasıl bir profil resmi kullanmalısınız ?

Arka Plandan Önce Işık Bulun

Arka planınız için doğal olarak gözden kaçırmayın. Mükemmel profil resimleri büyük bir ışık kaynağına sahip olmalıdır ve bu her zaman harika bir geçmişe kıyasla daha iyi görünecektir. Gölge geçişlerinin yumuşak olduğu yerlerde hafif olmak zorundadır.

Bir Poz Vermek (Ve Bir Açı)

İster kameranızla bir üçayak üzerinde bir zamanlayıcıyı kullanıyor olun ya da birisinin fotoğrafını çekmesini sağlayın, kameranın sizin için mükemmel bir açı olmasını istiyorsunuz. Bu, * doğru * olması * anlamına gelmez (bunun en popüler olmasına rağmen). Kendinizi biraz inceltmek için vücudunuzu kamera ile yaklaşık 45 derece açı yapın, ancak başınızı kameraya bakmaktan koruyun. Kollarınızla farklı fikirler deneyin (düz, kalçalar, kalçalar, kollar vs.). Bu hareketler elleriniz için yoğun çalışmalar yapmaktan fazlasını yapar. Çerçevenizi (omuzlarınızı da içerir) etrafına kaydırırlar, bu da görünümünüze daha fazla çeşitlilik kazandırır. Ayrıca, ağırlığını / bakış açınızı değiştirmek için bir bacak ile bir veya iki adım geri adım atmayı deneyin.

Kameranızı Diyafram Öncelikli Moda Genellikle Av Olarak Belirlenmiştir Getirin

Diyafram numarasını çevirin (2,8 veya 5,6 gibi bir sayıdır) olabildiği kadar düşük. 2.8, bu kadar düşük olursa harikadır, ancak bazen yakınlaştırdığınızda 5,6’ya kadar nokta ve çekim kameraları başlayacaktır.

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, cinsel sohbet, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Son Yorumlar

Cinsel sohbet

cinsel sohbet

uzmanwin.com cinsel sohbet sohbet omegla sohbet soh.bet cinsel sohbet