Omegla

Omegla üyelik gerektirmeden birçok kişiyle sohbet etme amaçlı kullanılan sitedir. 2009 yılında genç bir yunanlı tarafından kullanılmıştır. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan site sesli ve görüntülü yabancı sohbet yeridir. Binlerce üyesi bulunarak sitelerde ücretsiz sohbet edilir. Türkiye’de yasaklı olan omegla sitesi farklı yollardan da giriş yapılır. Giriş için web tarayıcıdan site ismi ile giriş yapmanız kafi, sitenin özelliğinin kameralı olması siteye girişte ses ve görüntü ayarlarının yapılmasını size öneriyor ve yapıldıktan sonra onaylayarak direk siteye bağlanabilirsiniz.

Türkiye üzerinde de yaygın olarak kullanılan site genelde arkadaş tanışma için kullanılan sohbet sitesidir. Sitenin en güzel özelliği ise hemen ücretsiz üyelik yaparak tanımadığın bir kişiyle görüntülü ve sesli sohbet yapılır. Sitenin veri tabanının İngilizce olması bizler için önemli bir aşama olsa da bununda önüne geçilebilir. Yabancı insanlarla konuşmak gerek dil açısında gerek de arkadaşlık açısından en yaygın kullanılan site olarak en çok tercih edilen kelimeler arasındadır. En önemli özelliği diğer sohbet sitelerine nazaran ücretsiz kayıt yapılması ve aynı anda 3 kişinin sohbet etme özelliğine sahip olması açısından en çok tercih edilenler arasındadır.

Kullanım

Siteye giriş yaptıktan sonra görüntülü sohbet ortalama 20 saniye sonra erişime açılır. Bu süre geçtikten sonra başla seçeneğine tıklayarak ücretsiz bir şekilde bağlanabilirsiniz. Karşınıza sistem tarafından seri bir şekilde sohbet arkadaşları gelecektir. İlk başta bir merhaba ile sohbete başlayabilirsiniz.

Kurallar

  • Türkiye Cumhuriyeti gereği suç olarak kabul edilen bütün davranışlar site üzerinden yasaklanır.
  • 18 yaşından büyük olan kişileri kabul eder, küçük yaşta kayıt yapılması yasaktır.
  • Bayan katılımcılar ev adresler ve özel bilgilerini kesinlikle paylaşmaması gerekir.
  • Aile davranışlarına aykırı davranmak yasaktır.
  • Sohbet esnasında telefon numarası, video, resim paylaşılması kesin olarak yasaktır.

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, cinsel sohbet, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Son Yorumlar

Cinsel sohbet

cinsel sohbet

uzmanwin.com cinsel sohbet sohbet omegla sohbet soh.bet cinsel sohbet