Cinsel Sohbette Seviyeyi Belirleyelim

Hayatımız artık gerçek hayat ve sanal hayat olarak ikiye ayrılmış durumda. Gerçek hayatta yeni yerler keşfedip sanal ortamda insanlara gösteriyoruz. Ya da gerçek hayatta çok güzel bir mekânda çok güzel bir yemek yiyoruz yine sanal ortamda insanlara sergiliyoruz. Sanal ortam yanında sanal arkadaşlıkları da getirmiş bulunmakta. Arkadaşlık siteleri, sosyal medya araçları, online oyunlar, sözlükler derken sanal ortamda kalabalıklaşıyoruz. Ve bu kalabalıkta da sosyalleşmeye çalışıyoruz. Hayatımızdan bölümler paylaştığımız insanlarla zamanla arkadaş olmaya başlıyoruz.

Sanal ortam arkadaşlıklarına önyargılarla başlıyoruz ki bu çok doğal. Çünkü olumsuz binlerce örnek verilecek bir konu bu. Sanal arkadaşlığı gerçek hayata taşırken dikkatli olmamız gerekmektedir. Gerçek hayatta da her insan güvenilir değil fakat sanal ortam  kandırılmaya daha müsait. Bu yüzden arkadaşlıkları belirli bir seviyeye oturtmakta fayda var. Seviyeli arkadaşlıklar ise seviyeli sohbetlerle gelmektedir. Peki bu seviyeli sohbet nasıl olur?

Seviyeli Sohbet Nedir?

Seviyeli sohbet nedir sorusuna cevap vermemiz gerekirse ; Seviyeli sohbetin tanımı aslında herkese göre değişir. Nesnel bir tanımı yok konu biraz öznel tanımlar içeriyor. Sohbet konularını tanıştığımız konuya göre belirlemeliyiz. Mesela  “yeşili sevenler çiçeği öpenler burada” grubuna katılıp doğa sevginize sevgi kattığınız, doğa sevginizi paylaştığınız bir sayfada arkadaşlarınızla konuşacağınız konu da –yine doğa olur. Tabi haftalarca yeşil ve tonlarını konuşacak değiliz. Ama “ya burası çok kastı biraz da yeşili yerinde sevelim” teklifine de atlamamak lazım. Biraz önsezi, biraz stalk biraz ne çok ortak yönümüz var garantisine gelmek lazım.

Seviyeli Sohbet Nasıl Edilir?

Peki seviyeli cinsel sohbet nasıl edilir ? ; Sohbeti başlatan kişi olmak istiyorsak aşama aşama ilerleyelim. Konuya göre kendi içimizde bir aşama belirlersek sıkıntı olmaz. Yine örnek üzerinden gidelim. Mesele Sezen Aksu paylaşımlarının olduğu bir platforma kaydolduk. Bazı paylaşımlar sizi çok etkiledi yine güçlü stalk birçok ortak yönünüz var. Direkt “gel gel sarışınım gel” diye konuya girilmeden naif  bir giriş yapılabilir. Eğer aşamalar doğru olursa arkadaşlıkta seyirlik değil ömürlük olur

Kötü insana her yerde rast geliyoruz aslında. Sonuç olarak herkese güvenmeden doğru insanlarla arkadaşlık kurmakta. Bütün bunlarda bahsettiğimiz seviyeli sohbetlerden geçiyor. Çokta soğumadan saygı ile anlayışlı ile seviyeli sohbetlerimiz olsun. Unutmayın naiflik kazanacak!

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, cinsel sohbet, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Son Yorumlar

Cinsel sohbet

cinsel sohbet

uzmanwin.com cinsel sohbet sohbet omegla sohbet soh.bet cinsel sohbet