Cinsel Sohbet Sitelerinde Sohbete Nereden Başlanmalı?

Çoğu kişi bir sohbet veya chat sitesine girdiği zaman, birisiyle sohbet etmeye çalıştığı zaman bu soruyu kendine sorar: Acaba nerden başlamalıyım?

İnsanlar canlı sohbet odalarında chat yapmak isterken çoğu zaman o esnada kendi dünyasından tamamen farklı şeyler yaşayan insanlarla konuşmak isterler. Ama bu durum her zaman olumlu sonuçlanmaz başlangıç çok önemlidir. İşte cinsel sohbet odalarında sohbete nereden başlamalı , sorunuzun cevabı;

Şaşırtıcı Olmalı

Bazı insanlarla sohbet odalarında onlarca insan konuşmak isteyebilir. Bunlar arasından o kişinin dikkatini çekmek için yazılacak ilk mesaj şaşırtıcı olmalıdır. ‘Merhaba’ sıcak bir ifadedir. Karşılıklı konuşmalarda kesinlikle işe yarar ancak canlı chat odalarında bu durum farklı olabilir. Çünkü ‘Merhaba’ yazan bir sürü insan olacaktır. Örnek verecek olursak saat 23.00’da  ‘Günaydın’ yazmak kesinlikle daha etkili olacaktır.

Samimi Olmalı

Chat odalarındaki insanlar da normal hayatta karşılaştığımız insanlardan başkaları değillerdir. Bu yüzden orada kurulacak herhangi bir samimiyetsiz cümleyi anlayabilirler ve bu da sohbetin başlamadan bitmesine neden olabilir. Örneğin, saat 23.00’da  ‘Günaydın’ yazılan kişiye sohbetin ikinci mesajında ‘mesajın garip olduğunun farkındayım ancak başka türlü onlarca kişinin arasından nasıl dikkatini çekebilirdim?’ gibi samimi bir ifade sohbetin gidişatını olumlu yönde etkileyecektir.

Emoji Kullanımı

Günümüzde artık sosyal medya da olsun mesajlaşma da olsun emoji kullanımı çok yaygınlaşmış durumdadır. Canlı sohbet odalarında da bu durum etkili iletişim anlamında önemlidir. Tabi ki doğru kullanıldığı zamanlar. Unutulmamalıdır ki emojilerin çekiciliği kadar abartılı emojilerin de iticiliği olabilmektedir.

İlgi Alanları ve İçten Bir Övgü

Canlı cinsel sohbet odalarında sohbet başladığı andan itibaren konuşacak konuların bulunması adına ilgi alanları ve bakış açısı önemlidir. Bunları ortaya koyacak sorular sorulmalı ve gerekirse içten bir övgüyle sohbet devam etmelidir.

 

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, cinsel sohbet, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Son Yorumlar

Cinsel sohbet

cinsel sohbet

uzmanwin.com cinsel sohbet sohbet omegla sohbet soh.bet cinsel sohbet