Cinsel Sohbet Odalarında Nickin Önemi

Sohbet odaları bizi dış dünyamızdaki yalnızlıktan kurtarıyor olabilir mi? Yüzünü görmediğimiz, tanımadığımız birine derdimizi anlatırken zorlanmayız öyle değil mi? Sohbet siteleri boş zamanlarımızda iş hayatımızdan kaçmak, konuşmak isteyip konuşamadığımız konuları bilmediğimiz kişilere anlatmak üzerine kurulu eğlenceli sitelerdir.

Derdimize çözüm aramak için, bazıları geyik olsun diye, kimileri ise aşk aramak için bu siteleri ziyaret eder. Niyetimiz ne olursa olsun hoş vakit geçirmek sizin elinizde seviyeli konuşmalar, niyetiniz doğrultusunda olan konuşmalar sizi chat dünyasına abone edebilir.

Nick Neden Önemli?

Her sohbet odasında olduğu gibi giriş yaparken bir isim seçmelisiniz. Nick seçimi, takma ad, kullanıcı adı altında seçtiğiniz bu isimler önemlidir. Hem sizi hem niyetinizi yansıtacak olan bu isimleri seçerken dikkat etmelisiniz.

Sohbet odasındaki diğer kişiler sizin isminize bakıp sizi tanımaya çalışacaklar. Şöyle düşünün nick isminiz sizin sohbet odalarında dış görünüşünüz. İnsanları bu isimlerle etkileyeceksiniz dikkatlerini çekeceksiniz. Konuşmak istediğiniz konuları bile bu isimler belirleyecek. Bu sebeple cinsel sohbet odalarında nick seçimi oldukça önemlidir.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Sohbet sitelerine sadece muhabbet etmek için mi giriyorsunuz?  Tanımadığınız kişilerle konuşup hoş vakit geçirmek istiyorsanız nick isminiz konuşacağınız konuyu belirtmeli. Sinema üzerine konuşmaktan keyif alıyorsanız nick isminiz bir film adı olabilir mesela “yeşil yol”. Filmler üzerine konuşma yapacağınızı belirtmiş oldunuz.

Nick seçerken dikkat edilmesi gerekenler  ; Uzun isimler seçmeyiniz kısa, akılda kalıcı isimler daha kullanışlı unutulmaz olacaktır. Sohbet sırasında iletişim kopmayacaktır. Uzun bir isim seçmeniz durumunda karşınızdaki size hitap ederken zorlanacak, bu da onun sohbetten kopmasını sağlayacaktır. Kısa isimler her zaman daha kullanışlıdır hem sizi yormaz hem gözünüzü. Eğer aşk için sohbet odalarındaysanız bu niyetinizi yansıtacak isimler kullanmalısınız. “Eros” mesela sizin aşk için orada olduğunuzu sizinle Chat yapmak insanlara gayet güzel yansıtır.

 

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, cinsel sohbet, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Son Yorumlar

Cinsel sohbet

cinsel sohbet

uzmanwin.com cinsel sohbet sohbet omegla sohbet soh.bet cinsel sohbet