Cinsel Sohbet Odaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sohbet odaları, anonim veya kendi isminizle katılabileceğiniz size ülkenin veya dünyanın diğer bir yanındaki insanlarla sohbet etme ve chat imkânı sağlayan yerlerdir. İyi vakit geçirebilirsiniz, yalnızlığınızı giderebilir belki de sanalda kurduğunuz bu sohbeti gerçekliğe taşıyabilirsiniz. Amacınız ilişki, arkadaşlık veya evlilik bile olabilir. Tüm bu insan ilişkileri için doğru ya da yanlış yer yoktur. O aradığınız kişinin nerede olduğunu bilemezsiniz. Belki de bir sohbet ilerinizde. Kalıpları yıkıp, sohbet odalarının kapısını açabilirsiniz. Cinsel Sohbet odaları hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir ?

Cinsel Sohbet Odalarına Giriş

Sohbet odalarına girmeye karar verdiniz, ama bundan sonrasında nasıl bir yol izleyeceğinizi net olarak belirleyemiyorsunuz. Öncelikle bu sohbet odalarını ne amaçla kullandığınızı kendinize sormalısınız. Ciddi bir ilişki ya da arkadaş mı arıyor, zaman mı öldürmek istiyor yoksa takılmak mı istiyorsunuz?

Cevabınızı netleştirdikten sonra ise amacınıza göre bir yol izlemelisiniz. Karşınızdaki kişiye dürüst olmalı ve kendini net bir şekilde anlatmalısınız. Açılış oldukça önemlidir. Sıkıcı şeylerden vazgeçin. Yaratıcı olun. İlgi alanlarınızı paylaşın, ortak alanlar bulmaya çalışın. Sohbet odasında olsanız bile karşınızdaki kişiye karşı kibar olun. Doğru kişinin o olup olmadığını anlamanın yolu sorulardan ve kibarlıktan geçiyor.

Asla Yapılmaması Gerekenler

Chat odalarında kaba olmaya hiç gerek yok. Kibar olun, amacınız ciddi bir ilişki değilse bile kaba olmak karşınızdaki kişiyi cezbetmeyecektir.  Sabırsız olmayın. Bilgisayar başında iki insansınız, oldukça zamanınız var. Küfür etmeyin. Bu sadece karşınızdaki kişiyi kaybetmenize yol açar. Yalan söylemeyin, olabildiğince dürüst olun.

Yalanla başlayan bir insan ilişkisini toparlayamazsınız. İşiniz ve kendiniz hakkında yalan söylemeyin. Siz neyseniz osunuz, karşınızdakine bunu farklı bir şekilde gösterirseniz o sizi değil, göstermeye çalıştığınız kişiyle konuşuyor olacak. Bunun size tabii ki zaman kaybından başka hiçbir getirisi olmaz.

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, cinsel sohbet, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Son Yorumlar

Cinsel sohbet

cinsel sohbet

sohbet omegla sohbet