Canlı Cinsel Sohbet ve Chat Arasındaki Farklar

Hepimiz insan olarak iletişimi farklı yönlerden ele alabiliriz. Kimimiz yazıyla, kimimiz sözel olarak kendimizi iyi ifade edebiliriz. Herkesin kişiliğinin ve  kültürel yapısının farklı oluşu çeşitli iletişim türlerine itebilir. Bizim için en iyi olan içimizden geleni yapmaktır. Duygularımızı, düşüncelerimizi içimizden geldiği gibi söylememiz doğru olur.

Kimisi içine kapanıktır iletişim kuramaz ,utanır yazıyla ifade ederken; kimisi  en güzel duygularını gözlerinin içine fısıldayarak söyleyebilir. Bu olağan bir durum olmakla birlikte insanın iç güdüsel olarak kendisini dinlemesi gerekir. O an yazmak ister yazarsın, söylemek ister söylersin ya da bir küçük bir hediye paketiyle karşındakine sevgini hissettirmek istersin. Çeşitli usulleri bulunan iletişim şekillerini biz insanlar dilediğimiz gibi kullanabiliriz.

Canlı Cinsel Sohbet ve Chat Farkı

Peki ya bu canlı cinsel sohbet ve chat arasındaki farklar nelerdir, merak ediyor muyuz ? Tabii ki de şimdi gelin bunların birlikte farkına varalım;

  • Chat sadece yazı dilidir, sevgini ve kızgınlığını gösterirken karşındaki bunu anlamayabilir.Belki kırılmışsındır , gösteremezsin.İletişimde beden dili önemliyken karşındakine sadece  yazı diliyle anlatamazsın . Bunun için karşındaki beden dilini ve reaksiyonunu bilmek ister. Tepkisini ona göre ayarlar.Chatte beden dilini kullanamazsın.
  • Chat yapaydır . Canlı sohbet aradaki iletişim bağını güçlendirir. Canlı sohbet daha doğaldır, iletişimin merkezini oluşturan doğallığın temelini oluşturur. İlişkileri kuvvetlendirir. Güveni artırır, Beden dilini ve reaksiyonunu ayarlamanı sağlar, kızgın olup olmadığını ya da sevgini daha rahat gösterirsin. Chatteyse sadece gülen suratları karşındaki görebilir.
  • Chatte gözler devre dışıdır. Canlı sohbette nerede olursan ol gözler konuşur. Sevdiğin insanın sesini duymak ve gözlerini görmek istersin. O’nun ruhuna akmasını istersin, enerjisini hissetmek istersin. İşte canlı sohbet sana bu yönüyle hizmet eder. O’nu nerede olursan ol iyi mi? Kötü mü? Hasta mı ? değil mi? Vicdanının rahat olmasını sağlar. O’nu tam anlamıyla keşfetmeni sağlar. Chatte bunlar yetersiz kalır, sevdiğin insanı tanıyamaz, O’nun seni tanımasına izin veremezsin

Chatte gönderdiğin gülücüklerin, çiçeklerin tesiri yüzde 40 oranında etkileyiciyken iletişimin bir kısmını sağlamış olursunuz. Ancak Canlı sohbette, karşındaki kişinin seni tanıması ve senin onu tanıman kuvvetle muhtemeldir.

Chatte gönderdiğin çiçeğin bir tesiri olmaz ama canlı sohbette çıkarıp gösterdiğin bir gülün bile karşındaki insanda senin samimiyetinin artmasına sebebiyet verir. İşte bu da iletişimin ta kendisidir. Nerede olursan ol sevdiğine ulaşabilir, nasıl olduğunu sorgulayabilir, iletişimin yön vermesini sağlayabilirsin. Canlı sohbet kapımıza dayandığın ve chatten uzaklaştırdığın için sana minnettarız.

 

 

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, cinsel sohbet, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Son Yorumlar

Cinsel sohbet

cinsel sohbet

uzmanwin.com cinsel sohbet sohbet omegla sohbet soh.bet cinsel sohbet